© 2023 by James Consulting. Proudly created with Wix.com

ANSATTE

Her finner du en oversikt over alle våre ansatte,

stilling og kontaktinformasjon.

Tommy Kristiansen
Eier/leder produksjon

 

950 67 991
tommy@skiptvet-blikk.no

Stian Kristiansen
Daglig leder

 

918 46 594
stian@skiptvet-blikk.no

Bent Kristiansen
Bas

 

913 36 496
bent@skiptvet-blikk.no

Bjørn Kristiansen
Bas / Vedlikehold maskiner

 

917 26 916
bjørn@skiptvet-blikk.no

Rune Dalland
Bas

 

900 39 224
rune@skiptvet-blikk.no

Kenneth Storfjord
Bas

 

991 03 870
kenneth@skiptvet-blikk.no

 Per Erik Brekke
 Bas
982 50754
Jarle Hoel
Bas

 

970 27 113
jarle@skiptvet-blikk.no

Svein Egil Johannessen
Bas

 

468 64 490
svein@skiptvet-blikk.no

Kjell Wold
Ventilasjonsmontør

 

945 45 555

Kenneth Eriksen
Ventilasjonsmontør

 

480 91 875

eriksen@skiptvet-blikk.no

Jul-Erik Skjærvengen
Sjåfør

 

917 86 043
jul-erik@skiptvet-blikk.no

Wenche Kristiansen
Kontormedarbeider

 

412 09 100

Amirjan Parvani
Ventilasjonsmontør

 

450 54 971
 

Aleksander Buer
Verkstedarbeier

 

984 50 615

Øystein Kvisler
Verkstedsjef

991 52 363

Aleksander Moen
Bas

 

452 55 030

Terje Marius Fikseaunet
Ventilasjonsmontør

 

481 48 775

Robert Pawel Kozera
Verkstedarbeider

 

465 50 861

Tomasik Wojciech
Ventilasjonsmontør

 

Roar Ødemark
Ventilasjonsmontør

 

922 10 742
 

Jon Ragnar Kvisler
Verkstedarbeier

 

900 83 963
 

Inger Ellen Andersen
Regnskapsansvarlig

 

414 68 895

inger-ellen@skiptvet-blikk.no

Daniel Pindral
Ventilasjonsmontør

 

Overskrift 1

Piotr Bieszczad
Ventilasjonsmontør

 

Adrian Ptak
Ventilasjonsmontør

 

Josef Kurcz
Ventilasjonsmontør

 

Marek Szelest
Ventilasjonsmontør

 

Adam Kolodziej
Ventilasjonsmontør

 

Marcin Charchut
Ventilasjonsmontør

 

Artur Barnas
Ventilasjonsmontør

 

Adrian Szela
Ventilasjonsmontør

 

Madro Marcin
Ventilasjonsmontør

 

Pastula Kazimerez
Ventilasjonsmontør
Grzegorz Laczak
Ventilasjonsmontør

 

Dawid Mosior
Ventilasjonsmontør

 

Jachym Pawel
Ventilasjonsmontør

 

Gach Marcin
Ventilasjonsmontør

 

Jachym Michal
Ventilasjonsmontør

 

Artur Barnes

Verkstedarbeider