ANSATTE

Her finner du en oversikt over alle våre ansatte,

stilling og kontaktinformasjon.

Tommy Kristiansen
Eier/leder produksjon

 

950 67 991
tommy@skiptvet-blikk.no

Stian Kristiansen
Daglig leder

 

918 46 594
stian@skiptvet-blikk.no

Rune Dalland
Bas

 

900 39 224
rune@skiptvet-blikk.no

Kenneth Eriksen
Ventilasjonsmontør

 

480 91 875

eriksen@skiptvet-blikk.no

Amirjan Parvani
Ventilasjonsmontør

 

450 54 971
 

Øystein Rustad
Blikkenslager

Kenneth Storfjord
Bas

 

991 03 870
kenneth@skiptvet-blikk.no

Kjell Wold
Ventilasjonsmontør

 

945 45 555

Jul-Erik Skjærvengen
Sjåfør

 

917 86 043
jul-erik@skiptvet-blikk.no

Suad Hasic
Verkstedarberider

Wenche Kristiansen
Kontormedarbeider

 

412 09 100

Inger Ellen Andersen
Regnskapsansvarlig

 

414 68 895

inger-ellen@skiptvet-blikk.no

Bent Kristiansen
Bas

 

913 36 496
bent@skiptvet-blikk.no

Bjørn Kristiansen
Bas / Vedlikehold maskiner

 

917 26 916
bjørn@skiptvet-blikk.no

 Per Erik Brekke
 Bas
982 50754
Jarle Hoel
Bas

 

970 27 113
jarle@skiptvet-blikk.no

Aleksander Moen
Bas

 

452 55 030

Aleksander Buer
Verkstedarbeier

 

984 50 615

Roar Ødemark
Ventilasjonsmontør

 

922 10 742
 

Øystein Kvisler
Verkstedsjef

991 52 363

Milijan Milosavljeic
Verkstedarberider

Fredrik Johansen
Ventilasjonsmontør

Tomasik Wojciech
Ventilasjonsmontør

 

Daniel Pindral
Ventilasjonsmontør

 

Overskrift 1

Piotr Bieszczad
Ventilasjonsmontør

 

Adrian Ptak
Ventilasjonsmontør

 

Josef Kurcz
Ventilasjonsmontør

 

Marek Szelest
Ventilasjonsmontør

 

Adam Kolodziej
Ventilasjonsmontør

 

Marcin Charchut
Ventilasjonsmontør

 

Artur Barnas
Ventilasjonsmontør

 

Adrian Szela
Ventilasjonsmontør

 

Dawid Mosior
Ventilasjonsmontør

 

Pastula Kazimerez
Ventilasjonsmontør
Grzegorz Laczak
Ventilasjonsmontør

 

Jachym Michal
Ventilasjonsmontør

 

Jachym Pawel
Ventilasjonsmontør

 

Gach Marcin
Ventilasjonsmontør

 

Pawel Stochel
Ventilasjonsmontør

 

Jan Marc
Ventilasjonsmontør

 

Artur Barnes

Verkstedarbeider

© 2023 by James Consulting. Proudly created with Wix.com